Dom mieszkalny

Dom mieszkalny, jednorodzinny

Budynek w kształcie litery: „L” z dachem dwuspadowym o kącie nachylenia połaci dachowej 30 st. Wejście do budynku projektuje się od strony południowej. Wchodząc do budynku przechodzimy przez przedsionek pełniący role garderoby, potem na wprost wchodzimy do głównego pokoju dziennego połączonego z otwartą kuchnią, który jest zakończony kominkiem i rzędem okien po obu jego stronach. Z pokoju dziennego wchodzimy schodami usytuowanymi w części wschodniej na piętro do części nocnej składającej się z czterech pokoi z ostatnim pełniącym funkcję sypialni z osobną łazienką i garderobą. Całość układu funkcjonalnego dopełnia pomieszczenie uniwersalne - pomocnicze zlokalizowane na parterze za kuchnią pełniące funkcję techniczną oraz garaż od strony południowo-wschodniej z małym pomieszczeniem gospodarczym.

  • Lokalizacja

    m. Dobiesz k. Warszawy

  • Inwestor

    prywatny

  • Pow. użytkowa

    188.2 m2

Dane kontaktowe

+48 881 234 587
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 6462932540

Biuro architektoniczne
Warszawa - Piaseczno

Ul. Słoneczny sad 17, 05-500
Józefosław k. Piaseczna
woj. mazowieckie

Copyright 2021 Architekt Warszawa Duart
Projektowanie stron OlimpWeb