DUART Architekci

Nasze projekty

Każdy zlecony nam obiekt prywatny i publiczny jest wyzwaniem do stworzenia czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Z tego względu nasze biuro projektowe zajmuje się wykonywaniem różnego rodzaju zleceń w Warszawie i jej okolicach np. Piasecznie. Każdy architekt wykonuje dla klientów projekty domów jednorodzinnych i innych budynków mieszkalnych, ale także tworzy aranżacje wnętrz. Wystrój pomieszczeń jest równie ważną częścią obiektu, jak jego bryła i wpisanie go w kontekst, bowiem wraz z powierzchnią użytkową oraz kubaturą, stanowi o funkcjonalności.

Pawilony handlowe, hotele i magazyny

Nasza pracownia architektoniczna tworzy plany, modele i wizualizacje nie tylko obiektów mieszkalnych, ale również pracuje nad realizacją budynków użyteczności publicznej. Tworzymy hotele, centra handlowe, biurowce czy pawilony. Zaprojektowaliśmy już kilka osiedli mieszkaniowych, obiekt magazynowy w Piasecznie oraz wiele nieruchomości w Warszawie. Działamy na terenie stolicy, ale podejmujemy się też wykonywania koncepcji w innych miastach.

Dane kontaktowe

+48 881 234 587
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 6462932540

Biuro architektoniczne
Warszawa - Piaseczno

Ul. Słoneczny sad 17, 05-500
Józefosław k. Piaseczna
woj. mazowieckie

Copyright 2021 Architekt Warszawa Duart
Projektowanie stron OlimpWeb