DOMY JEDNORODZINNE

Rezydencja Stare Babice

Budynek mieszkalny jednorodzinny składający się z dwóch kondygnacji. Na parterze od ulicy znajduje się wejście do budynku. Wchodząc do przedsionka po prawej stronie zlokalizowany jest gabinet, a po lewej centralnie usytuowana jest klatka schodowa, za którą znajduje się kuchnia przechodząca w jadalnię łączącą się z pokojem dziennym od strony południowo-wschodniej. Całość tej kondygnacji uzupełnia toaleta oraz część gospodarczą z kotłownią i garażem na dwa samochody zlokalizowana przy drugich schodach do części rekreacyjnej dostępnych również od zewnątrz. Na piętrze znajdują się cztery pokoje, w tym jedna sypialnia z własną łazienką, obok której zlokalizowana jest pralnia oraz garderoba i druga łazienka dostępne z holu. Nad garażem znajduje się część rekreacyjna obsługiwana przez własną klatkę schodową.

  • Lokalizacja
    wieś Lipków, k. Warszawy
  • Pow. użytkowa
    396,8m2
  • Kubatura
    2 260m3

Dane kontaktowe

+48 881 234 587
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 6462932540

Biuro architektoniczne
Warszawa - Piaseczno

Ul. Słoneczny sad 17, 05-500
Józefosław k. Piaseczna
woj. mazowieckie

Copyright 2021 Architekt Warszawa Duart
Projektowanie stron OlimpWeb