Projekty wnętrz

Metoda pracy przy projektowaniu wnętrz mieszkalnych czy biurowych wyróżnia się tym, że oparta być musi na stałym kontakcie, dialogu, wymianie opinii miedzy klientem i wykonawcą zlecenia. Dlatego Pracownia Architektoniczna Duart wprowadziła i rygorystycznie przestrzega realizacji poszczególnych etapów procesu projektowania wnętrza mieszkalnego.

Pierwszym etapem jest wstępna rozmowa z klientem na bazie której ustalimy jego potrzeby funkcjonalne oraz upodobania i preferencje estetyczne.

Drugim etapem jest przedstawienie klientowi naszej koncepcji w formie wizualizacji przestrzennej 3D (trójwymiarowej).

Następnym etapem jest uzgodnienie detali estetycznych, które często decydują o końcowej satysfakcji klienta. Architekci i projektanci z Pracowni Architektonicznej Duart pamiętają, że przestrzeń, w której żyjemy, w której pracujemy, w której funkcjonujemy każdego dnia ma istotny wpływ na nasze samopoczucie. Dokładnie rozplanowujemy układ przestrzenny uwzględniając przeznaczenie obiektu i pomieszczeń, a na etapie kreacji estetycznej staramy się nadawać powstającym przestrzeniom indywidualne cechy.

Ostatnim etapem procesu jest realizacja projektu wnętrza mieszkalnego.

Pracownia Architektoniczna Duart korzystając z posiadanej wiedzy, bazując na kreatywności swoich pracowników tworzy aranżacje  w oparciu o indywidualne ustalenia z klientem. Staramy się nadawać tworzonym przestrzeniom unikalny klimat, kreować intymną przestrzeń dla tych, którzy, w niej żyją.

Kompetentny i rzetelny zespół architektów na każdym kroku służy profesjonalnym doradztwem i pomoże dobrać rozwiązania optymalne dla Państwa projektu i upodobań estetycznych.

Dane kontaktowe

+48 881 234 587
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 6462932540

Biuro architektoniczne
Warszawa - Piaseczno

Ul. Słoneczny sad 17, 05-500
Józefosław k. Piaseczna
woj. mazowieckie

Copyright 2021 Architekt Warszawa Duart
Projektowanie stron OlimpWeb