Domy jednorodzinne i rezydencje

Firmową wizytówką Pracowni Architektonicznej Duart jest projektowanie domów jednorodzinnych oraz rezydencji dostosowanych do standardów obowiązujących w krajach Unii Europejskiej. Pracownia specjalizuje się w projektowaniu domów na zamówienie.

Wszystkie nasze realizacje i projekty domów spełniają najwyższe założenia bezpieczeństwa i komfortu. Dokładamy wszelkich starań, by przeprowadzane przez nasz zespół projektowanie domów na zamówienie przebiegało zgodnie z najnowocześniejszymi standardami i spotkało się z pełną satysfakcją ze strony obsługiwanych Klientów. Każdy projekt traktujemy z należnym zaangażowaniem, dopasowując go do osobistych preferencji zleceniodawcy. Stąd w trakcie realizacji inwestycji preferujemy częsty kontakt z klientem, ponieważ z wieloletniego doświadczenia wiemy, że stała wymiana opinii miedzy nim a nami jest podstawą końcowego sukcesu i jego satysfakcji. Każdy projekt traktujemy z należnym zaangażowaniem, dopasowując go do osobistych preferencji zleceniodawcy.

Wykonywane przez nas projekty domów w Warszawie i jej okolicach są najlepszą reklamą naszej firmy. Ze swojej strony zapewniamy solidność, terminowość oraz kompleksową opiekę nad powierzonym nam projektem oraz co najważniejsze - płacową elastyczność. Nasi specjaliści mogą zapewnić Państwu wszechstronną obsługę - nie tylko w zakresie wykonania projektu domu, ale i zagospodarowania terenu, obsługi geodezyjnej i prawno-budowlanej, kosztorysów inwestorskich i innych usług.

  • Architekt
  • Projektowanie domów jednorodzinnych i rezydencji

Dane kontaktowe

+48 881 234 587
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 6462932540

Biuro architektoniczne
Warszawa - Piaseczno

Ul. Słoneczny sad 17, 05-500
Józefosław k. Piaseczna
woj. mazowieckie

Copyright 2021 Architekt Warszawa Duart
Projektowanie stron OlimpWeb