Budynki użyteczności publicznej

Pracownia Duart proponuje swoim klientom profesjonalne usługi architektoniczne, dzięki którym, realizacja projektów budowlanych na terenie całej Polski, wykonywana jest zgodnie z najwyższymi standardami. Specjalizujemy się w wielu dziedzinach projektowania ale jedną z naszych głównych i najważniejszych domen jest projektowanie budynków użyteczności publicznej takich jak: centra handlowe, hotele, urzędy, banki i tym podobne. Nasza oferta obejmuje przede wszystkim Warszawę z okolicznymi miejscowościami, niemniej jednak, jesteśmy gotowi podjąć się realizacji inwestycji architektonicznych i budowlanych na terenie całego kraju.

Gwarantem wysokiej jakości naszych usług jest zespół architektów, który w swojej pracy wykorzystuje wieloletnie doświadczenie w projektowaniu budynków użyteczności publicznej. W projektach uwzględniamy najnowsze technologie budowlane, śledzimy panujące trendy oraz rozwiązania technologiczne. Praca naszego zespołu, oparta na stałej wymianie pomysłów, gwarantuje naszym klientom dostosowanie ich wymagań do aktualnych trendów panujących w architekturze. Elastyczne ceny, stały kontakt z klientem w trakcie realizacji inwestycji są naszą firmowa wizytówką. Oferujemy najwyższe standardy działania, oparte na terminowości i pełnym profesjonalizmie.

  • Architekt
  • Projektowanie budynków użyteczności publicznej

Dane kontaktowe

+48 881 234 587
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 6462932540

Biuro architektoniczne
Warszawa - Piaseczno

Ul. Słoneczny sad 17, 05-500
Józefosław k. Piaseczna
woj. mazowieckie

Copyright 2021 Architekt Warszawa Duart
Projektowanie stron OlimpWeb