Budynki przemysłowe

Jedną z firmowych wizytówek Pracowni Architektonicznej Duart jest projektowanie budynków i obiektów przemysłowych takich jak: hale produkcyjne, hale montażowe, różnego rodzaju budynki produkcyjne jak fabryki, montownie i inne tego typu obiekty. Zdajemy sobie sprawę jak istotne funkcje pełnią tego typu obiekty dla przedsiębiorstw, stąd przykładamy szczególną uwagę w naszych projektach na funkcjonalność, zagospodarowanie przestrzenne oraz wygodę pracy.

Nasi architekci dysponujący wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu budynków przemysłowych mogą zaproponować rozwiązania w technologii stalowej oraz tradycyjnej – murowanej i są gotowi każdy projekt zmodyfikować i przystosować go do indywidualnego profilu działalności inwestora.

Przyjmujemy zlecenia od inwestorów prywatnych, jak i państwowych. Zapewniamy najwyższe standardy działania, oparte na terminowości i pełnym profesjonalizmie oraz pełne wsparcie na każdym etapie realizacji projektowej. Oferujemy nasze usługi zarówno na terenie Warszawy i jej okolic, jak i również na terenie całej Polski.

  • Architekt
  • Projektowanie budynków przemysłowych

Dane kontaktowe

+48 881 234 587
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 6462932540

Biuro architektoniczne
Warszawa - Piaseczno

Ul. Słoneczny sad 17, 05-500
Józefosław k. Piaseczna
woj. mazowieckie

Copyright 2021 Architekt Warszawa Duart
Projektowanie stron OlimpWeb