BUDYNKI PRZEMYSŁOWE

Jedną z firmowych wizytówek Pracowni Architektonicznej Duart jest projektowanie budynków i obiektów przemysłowych takich jak: hale produkcyjne, hale montażowe, różnego rodzaju budynki produkcyjne jak fabryki, montownie i inne tego typu obiekty. Zdajemy sobie sprawę jak istotne funkcje pełnią tego typu obiekty dla przedsiębiorstw, stąd przykładamy szczególną uwagę w naszych projektach na funkcjonalność, zagospodarowanie przestrzenne oraz wygodę pracy.

Nasi architekci dysponujący wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu budynków przemysłowych mogą zaproponować rozwiązania w technologii stalowej oraz tradycyjnej – murowanej i są gotowi każdy projekt zmodyfikować i przystosować go do indywidualnego profilu działalności inwestora.

Przyjmujemy zlecenia od inwestorów prywatnych, jak i państwowych. Zapewniamy najwyższe standardy działania, oparte na terminowości i pełnym profesjonalizmie oraz pełne wsparcie na każdym etapie realizacji projektowej. Oferujemy nasze usługi zarówno na terenie Warszawy i jej okolic, jak i również na terenie całej Polski.

FAQ

Na czym polega projektowanie budynków przemysłowych?
Projektowanie fabryk, hal produkcyjnych ( przemysłowych), magazynów to skomplikowany proces , w którym bardzo ważnym elementem jest pogodzenie uwarunkowań wynikających z technologii obiektu oraz zaawansowanych systemów instalacyjnych. Projektowany obiekt musi spełniać wymogi bezpieczeństwa pożarowego i BHP. Ważne są walory estetyczne, gdyż stworzony budynek pełni dodatkowo funkcję reprezentacyjną danej firmy.
Ile kosztuje projekt np. hali produkcyjnej?
Koszt projektu w Warszawie wyceniany jest indywidualnie. Zależy od wielu czynników , które często określa się na podstawie stopnia skomplikowania obiektu i technologii. Duże znaczenie przy wycenie projektu mają również gabaryty i konstrukcja obiektu oraz rodzaj fundamentów wynikający z warunków posadowienia dla danej lokalizacji. Czynnikiem mającym wpływ na koszty projektu są również warunki zabudowy dla danej lokalizacji oraz wytyczne inwestora , które bezpośrednio przekładają się na strukturę przestrzenną budynku.
Czy osoba prywatna może złożyć zamówienie na projekt?
Na projekt zamówienie może złożyć osoba prywatna pod warunkiem, że posiada: prawo do dysponowania nieruchomością, odpowiednie środki finansowe oraz teren inwestycji musi spełniać wymogi działki budowlanej , na której np.: biuro projektuje budynki przemysłowe (w tym hale produkcyjne, hale przemysłowe) lub inne obiekty zgodnie z ustaleniami z inwestorem i warunkami zabudowy .
  • Architekt
  • Projektowanie budynków przemysłowych

Dane kontaktowe

+48 881 234 587
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 6462932540

Biuro architektoniczne
Warszawa - Piaseczno

Ul. Słoneczny sad 17, 05-500
Józefosław k. Piaseczna
woj. mazowieckie

Copyright 2021 Architekt Warszawa Duart
Projektowanie stron OlimpWeb