Budynki mieszkalne wielorodzinne

Pracownia architektoniczna Duart proponuje swoim klientom usługi związane z kompleksową realizacją projektów budowlanych na terenie całej Polski. Specjalnością naszej firmy jest projektowanie budynków o charakterze wielorodzinnym. Wykonujemy projekty osiedli, apartamentowców, jak również różnego rodzaju systemy budownictwa modułowego.

Kompetentny i rzetelny zespół architektów na każdym kroku służy profesjonalnym doradztwem i pomoże dobrać rozwiązania optymalne dla Państwa projektu i upodobań estetycznych. Przy projektach budynków mieszkalnych przykładamy szczególną uwagę do wykorzystania w jak najlepszy sposób dostępnej powierzchni, tak by zapewnić największą możliwą przestrzeń mieszkalną oraz rekreacyjną mieszkańcom.

Współpracujemy zarówno z inwestorami prywatnymi, jak i państwowymi. Zapewniamy najwyższe standardy działania, oparte na terminowości i pełnym profesjonalizmie oraz pełne wsparcie na każdym etapie realizacji projektowej. Oferujemy nasze usługi architektoniczne zarówno na terenie Warszawy i jej okolic, jak i również na terenie całej Polski.

  • Architekt
  • Projektowanie budynków mieszkalnych wielorodzinnych

Dane kontaktowe

+48 881 234 587
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 6462932540

Biuro architektoniczne
Warszawa - Piaseczno

Ul. Słoneczny sad 17, 05-500
Józefosław k. Piaseczna
woj. mazowieckie

Copyright 2021 Architekt Warszawa Duart
Projektowanie stron OlimpWeb