Budynki biurowe

Nowoczesna ekonomia zmieniła, w znacznym stopniu wygląd budynków biurowych, których funkcjonowanie trzeba przystosować do nowoczesnej organizacji pracy. Pracownia Duart uwzględniła w swojej ofercie nowe wymagania rynku. Specjalizujemy się w projektowaniu biur jasnych, przestrzennych z ułatwioną, stałą komunikacja miedzy pracownikami. Każdą realizację, tworzymy biorąc pod uwagę różne płaszczyzny w ramach których powstaje budynek biurowy. Uwzględniamy aspekt architektoniczny, urbanistyczny, społeczny, plastyczny i środowiskowy.

W każdym projekcie szukamy optymalnych rozwiązań, łącząc w swojej pracy wieloletnie doświadczenie i najnowocześniejsze rozwiązania, jesteśmy w stanie świadczyć Państwu usługi opierające się na najwyższych standardach.

Miejscem naszych działań jest zarówno Warszawa i jej okolice, jak i obszar całego kraju. Naszą ofertę cechuje wysoka elastyczność cenowa, proponujemy również realne terminy działania i zapewniamy satysfakcjonujące wykonanie.

FAQ

Czy projektujecie biura w stylu open space?
Projekt biura zależy od wielu czynników w tym szczególnie od wytycznych inwestora dotyczących funkcji np.: układu pomieszczeń oraz charakteru przestrzeni, które często jest pochodną stylu budynku. Biuro projektowe Duart wykonuje projekty wnętrz w tym powierzchni biurowych w układzie open space starając się aby ustawienie stanowisk spełniało warunki ergonomii i komfortu w pracy.
Chciałbym zlecić projekt biurowca (budynku) w Warszawie, czy podejmujecie się takich zleceń?
Projektowanie budynków biurowych jest jednym z typów budynków użyteczności publicznej, w których funkcja jest tak samo ważna jak forma. Biurowce są biznesowymi wizytówkami firm i często wyróżniają się architekturą czy technologią. Stanowią często dominantę układu urbanistycznego swojej dzielnicy, wpływając jednocześnie na funkcjonowanie układu komunikacyjnego czy innych usług.
Czy jest możliwy ponowny projekt już wykonanego biura?
Inwestor w wyniku zmiany np.: najemcy często potrzebuje ponownego projektu przestrzeni najmu w celu dostosowania układu funkcjonalnego do nowych celów. Projektowanie biur np.: w układzie open space pozwala na szybką zmianę sposobu użytkowania pomieszczeń w zależności od potrzeb.
  • Architekt
  • Projektowanie budynków biurowych

Dane kontaktowe

+48 881 234 587
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 6462932540

Biuro architektoniczne
Warszawa - Piaseczno

Ul. Słoneczny sad 17, 05-500
Józefosław k. Piaseczna
woj. mazowieckie

Copyright 2021 Architekt Warszawa Duart
Projektowanie stron OlimpWeb