Budynki biurowe

Nowoczesna ekonomia zmieniła, w znacznym stopniu wygląd budynków biurowych, których funkcjonowanie trzeba przystosować do nowoczesnej organizacji pracy. Pracownia Duart uwzględniła w swojej ofercie nowe wymagania rynku. Specjalizujemy się w projektowaniu biur jasnych, przestrzennych z ułatwioną, stałą komunikacja miedzy pracownikami. Każdą realizację, tworzymy biorąc pod uwagę różne płaszczyzny w ramach których powstaje budynek biurowy. Uwzględniamy aspekt architektoniczny, urbanistyczny, społeczny, plastyczny i środowiskowy.

W każdym projekcie szukamy optymalnych rozwiązań, łącząc w swojej pracy wieloletnie doświadczenie i najnowocześniejsze rozwiązania, jesteśmy w stanie świadczyć Państwu usługi opierające się na najwyższych standardach.

Miejscem naszych działań jest zarówno Warszawa i jej okolice, jak i obszar całego kraju. Naszą ofertę cechuje wysoka elastyczność cenowa, proponujemy również realne terminy działania i zapewniamy satysfakcjonujące wykonanie.

  • Architekt
  • Projektowanie budynków biurowych

Dane kontaktowe

+48 881 234 587
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 6462932540

Biuro architektoniczne
Warszawa - Piaseczno

Ul. Słoneczny sad 17, 05-500
Józefosław k. Piaseczna
woj. mazowieckie

Copyright 2021 Architekt Warszawa Duart
Projektowanie stron OlimpWeb