Budynki mieszkalne

Osiedle przy szybie Chorzów

Zespół trzech budynków apartamentowych zlokalizowanych w Chorzowie przy ulicy Kościuszki obok szybu: ”Prezydent”. Parking podziemny zlokalizowany pod całym terenem osiedla. Budynki o wysokim standardzie wyposażone w klimatyzacje, piony komunikacyjne zaopatrzone w windy.

Apartamenty z dużą ilością przeszkleń z elementami kurtynowymi drewnianymi i murowanymi w elewacji nawiązującymi do sąsiedztwa szybu i kopalni. Na ostatniej kondygnacji zlokalizowane są mieszkania dwupoziomowe.

Teren z placem zabaw dla dzieci i dużą ilością zieleni oraz z licznymi usługami dla mieszkańców tj.: restauracje, scena letnia zlokalizowana w istniejącym szybie „Prezydent” oraz kompleks podświetlanych fontann i wodospadów znajdujących się przy ul. Kościuszki podnoszą prestiż całej inwestycji.

 • Lokalizacja
  Chorzów, ul. Kościuszki
 • Pow. użytkowa
  18 764,7 m2
 • Kubatura
  75.328 m3
 • Architekt
 • Projekt osiedla mieszkalnego w Chorzowie

Dane kontaktowe

+48 881 234 587
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 6462932540

Biuro architektoniczne
Warszawa - Piaseczno

Ul. Słoneczny sad 17, 05-500
Józefosław k. Piaseczna
woj. mazowieckie

Copyright 2021 Architekt Warszawa Duart
Projektowanie stron OlimpWeb