Budynki mieszkalne

Kompleks mieszkalny Chorzów

Projekt składa się z 3 budynków mieszkalnych wielorodzinnych (172 mieszkań). Budynki A i B zlokalizowane są wzdłuż nowoprojektowanych ulic dochodzących do ulicy Głównej obsługującej osiedle. Budynek C położony jest  przy wjeździe nr 1 od  południowej strony działki.

Budynki A i B posiadają układ korytarzowy w dwoma pionami komunikacyjnymi zaopatrzonymi w windy oraz parking podziemny na 48 stanowisk każdy z wyjazdem zlokalizowanym w ścianie szczytowej od  strony północnej. W tych obiektach występują trzy typy mieszkań: mieszkania 1, 2 i 3 pokojowe. W budynku C znajduje się  jeden pion komunikacyjny bez windy oraz bez parkingu podziemnego. W tym apartamentowcu występują tylko mieszkania 3-pokojowe.

Całość zlokalizowana na terenie zamkniętym z dwiema bramami wjazdowymi otwieranymi na pilota. Każdy z apartamentów posiada duży balkon. W budynkach przewidziano w piwnicy komórki dla lokatorów.

 • Lokalizacja
  Chorzów, ul. Główna
 • Pow. użytkowa
  15 615,70 m2
 • Kubatura
  58 090,20 m3
 • Architekt
 • Projekt kompleks mieszkalny Chorzów

Dane kontaktowe

+48 881 234 587
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 6462932540

Biuro architektoniczne
Warszawa - Piaseczno

Ul. Słoneczny sad 17, 05-500
Józefosław k. Piaseczna
woj. mazowieckie

Copyright 2021 Architekt Warszawa Duart
Projektowanie stron OlimpWeb