Domy jednorodzinne

Dom Stare Lipiny

Budynek charakteryzuje się nowoczesną bryłą z dużymi przeszkleniami w części dziennej od strony południowej. Dach , które charakter i kąt nachylenia połaci wynika z warunków zabudowy jest zwieńczeniem horyzontalnego podziału elewacji z elementami jasnych pasów poziomych i balkonów oraz drewnianymi pasami wertykalnymi wykonanymi z płyt hpl. Dom swoim charakterem i kubaturą dobrze komponuje się z istniejącą zabudową zlokalizowaną na sąsiednich działkach.

Budynek mieszkalny jednorodzinny, wolnostojący, bez podpiwniczenia, piętrowy z garażem na poziomie przyziemia. Na parterze od ulicy znajduje się wejście do budynku. Wchodząc do przedsionka po prawej stronie zlokalizowana jest kuchnia otwarta na pokój dzienny i ogród. Po lewej stronie od strony ogrodu znajduje się gabinet z wejściem od strony małego holu przy schodach. Całość parteru dopełniają pomieszczenia gospodarcze z kotłownią oraz garażem. Na piętrze znajdują się trzy pokoje oraz sypialnia z własną garderobą i łazienką. Centralnym punktem tej kondygnacji są schody z przestrzenią przeznaczoną na komunikację. Uzupełnieniem układu funkcjonalnego piętra jest pomieszczenie pralni i druga łazienka.

 • Lokalizacja
  wieś Stare Lipiny, k. Warszawy
 • Pow. użytkowa
  275,4 m2
 • Kubatura
  1 320m3
 • Architekt
 • Projekt domu jednorodzinnego we wsi Stare Lipiny k. Warszawy

Dane kontaktowe

+48 881 234 587
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 6462932540

Biuro architektoniczne
Warszawa - Piaseczno

Ul. Słoneczny sad 17, 05-500
Józefosław k. Piaseczna
woj. mazowieckie

Copyright 2021 Architekt Warszawa Duart
Projektowanie stron OlimpWeb