Budynki biurowe

Budynek Socjalno-Biurowy

Istniejący budynek biurowy nie spełniał wymogów funkcjonalnych i estetycznych. W wyniku przebudowy powstał całkowicie nowy biurowiec o modernistycznej bryle doskonale korespondujący z otoczeniem.

Elewacja frontowa została wzbogacona o nowe elementy kurtynowe w postaci dźwigara drewnianego opartego na budynku istniejącym i projektowanej ściance żelbetowej. Całość skierowana jest w kierunku wschodnim. Pod dźwigarem znajduje się ściana zieleni – pnącze ( np.: dławisz okrągłolistny) rosnące na linkach ze stali nierdzewnej. Przeprojektowany został również wykusz od strony wschodniej budynku, który wraz z daszkiem, tworzy nową część wejściową. Zmieniła się lokalizacja i wygląd niektórych istniejących okien w budynku. Dodana została nowa klatka schodowa spełniająca wymogi przeciwpożarowe. Wnętrze budynku zostało całkowicie przebudowane. Zmieniła się ilość i rozmieszczenie pomieszczeń , doszły nowe funkcje np.: archiwum. Duża ilość przeszkleń i nowe materiały wykończeniowe dodały wnętrzu przestrzeni i prestiżu.

  • Lokalizacja
    Włocławek, ul. Komunalna 8
  • Pow. użytkowa
    513 m2
  • Kubatura
    2475 m3

Dane kontaktowe

+48 881 234 587
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 6462932540

Biuro architektoniczne
Warszawa - Piaseczno

Ul. Słoneczny sad 17, 05-500
Józefosław k. Piaseczna
woj. mazowieckie

Copyright 2021 Architekt Warszawa Duart
Projektowanie stron OlimpWeb