Budynki przemysłowe

Budynek magazynowy w Piasecznie

Budynek magazynowy w postaci jednokondygnacyjnej niepodpiwniczonej hali mieszczący regały do wysokości 10 metrów. Zlokalizowany  w północno –zachodniej części działki, połączony jest od strony wschodniej z trzykondygnacyjnym budynkiem biurowym. W parterze budynku zlokalizowana jest części ekspedycyjna i odbiór towaru dla magazynu w postaci czterech bram z czego dwie wyposażone w doki i pochylnie dla tirów. Konstrukcja szkieletowa, słupy żelbetowe prefabrykowane, dach i rygle ścian zewnętrznych stalowe. Konstrukcja nadziemna oparta na prefabrykowanych słupach żelbetowych. Dach hali o konstrukcji stalowej złożonej z dźwigarów walcowanych i płatwi. Pokrycie dachu blachą trapezową powlekaną, na której ułożone będą warstwy ocieplające z wełny mineralnej. Ściana magazynu wykonana z płyta warstwowych ściennych Blachy Pruszyński.

  • Lokalizacja
    Piaseczno k. Warszawy
  • Pow. użytkowa
    3 346 m2
  • Kubatura
    18 468 m3

Dane kontaktowe

+48 881 234 587
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 6462932540

Biuro architektoniczne
Warszawa - Piaseczno

Ul. Słoneczny sad 17, 05-500
Józefosław k. Piaseczna
woj. mazowieckie

Copyright 2021 Architekt Warszawa Duart
Projektowanie stron OlimpWeb